czwartek, października 09, 2014

Chwila na pytania

Hej kochani,
W ten weekend będziemy mieli gości tak więc z mojej strony żadnego nowego posta nie będzie :)
Zdecydowałam się na urządzenie 'drugiej chwili na pytania' na blogu, tak więc jeżeli chcecie coś wiedzieć na temat mnie, moich kolekcji, a może nawet Ninki to śmiało pytajcie ;)
Jeżeli będą jakieś pytania to odpowiem na nie w poniedziałek lub we wtorek.

5 komentarzy:

 1. Jak zamierzasz karać swoje dziecko w przypadku gdyby jednak dostało się do lalek kolekcjonerskich i np. uszkodziło bądź zepsuło którąś? (Nie przyjmuję odpowiedzi w stylu, " Na pewno do tego nie dojdzie bo..").
  Pisałaś kiedyś o szklanych szafach na lalki, czy uważasz że to bezpieczne przy małych dzieciach? Co by było gdyby taka szafa przewróciła się na dziecko, czy nie boisz się tragedii?
  Jak zareagowałabyś gdyby w wyniku ćwiczeń (o których wspominałaś) w czasie ciąży, dziecko urodziłoby się z np. upośledzeniem bądź wysokim stopniem niepełnosprawności? Czy kochałabyś to dziecko? Czy byłabyś na to gotowa?
  Jak jest twój stosunek do wiary, jak do tego podchodzisz? Wierzysz w coś lub wyznajesz? Czy utożsamiasz się z jakimś wyznaniem, religią, sektą, itd. ?
  Jaki jest twój stosunek do Eutanazji, Aborcji, kontrowersyjnych środowisk? Czy utożsamiasz się z którymś z nich?
  Jaki styl wychowania preferujesz? Czy to prawda że dzieci powielają błędy rodziców w stosunku do własnych dzieci?

  OdpowiedzUsuń
 2. Za który gadżet zapłaciłaś najwięcej? A który jest dla Ciebie najcenniejszy? Od kiedy mieszkasz w Szwecji i czy przyjeżdżasz czasem do Polski? Jakie było pierwsze słowo Niny? Jak dasz na imię drugiemu dziecku?

  OdpowiedzUsuń
 3. - Jak na twoje zakupy wpływa sytuacja na świecie czyli wpływ gospodarki i ekonomi na ilość towarów jakie kupujesz do swoich kolekcji
  - Jak wygląda kwestia finansowania twoich zakupów? Zarabiasz czy może mąż daje tobie na zakupy?
  - Czemu opierasz się ochrzczeniu dziecka, czy oby na pewno jest to kwestia "dania wyboru" dziecku, czy może kryje się za tym coś innego?
  - Czy mówi coś tobie pojęcie Limbus, czy nie boisz się tego co mogłoby się stać z duszą twojego dziecka gdyby zmarło bez chrztu?
  - Czy uważasz że "danie wyboru" dziecku pozytywnie wpłynie na rozwój mentalny i duchowy? Nie obawiasz się że, bajki Disneya i dyscyplina to za mało by wykształcić w człowieku kręgosłup moralny zdolny utrzymać go wciąż zmieniającym i globalizującym się społeczeństwie?
  - Jak do kwestii liberalności w wierze podchodzi np. twoja rodzina i najbliżsi?
  - W jakie życie pozagrobowe wierzysz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooo, jakiś "ksześcijański" się znalazł!!!

   Usuń
 4. Wierzysz w duchy albo w UFO? Ulubiony zespół/piosenkarz?

  OdpowiedzUsuń