wtorek, czerwca 11, 2013

Nowe informacje na temat filmu Frozen

Od tygodnia lub dwóch miłośnicy filmów Disney mogą napatoczyć się na zdjęcie przedstawiające renifera Sven'a oraz Kristoff'a z filmu Frozen.
Niestety zdjęcie jest dość rozmazane i nie widać dobrze samego Kristoff'a, ale za to Sven jest dość dobrze wyeksponowany że tak powiem :)
Sven wygląda dość przeciętnie, jest uroczą postacią i podoba mi się jego gama kolorów, da się poznać że to renifer chociaż z jakiegoś powodu przypomina mi łosie z 'Mojego Brata Niedźwiedzia.'
Sven ma być postacią niemą i podobno ma przypominać z zachowania dużego psa, trochę tak jak Maximus przejawiał psie zachowanie w Zaplątanych.
Wiadomo też już że pierwszy teaser trailer zostanie puszczony przed Amerykańską premierą filmu Uniwersytet Potworny, czyli już za 7 dni!
Nie zobaczymy co prawda głównych bohaterek, tylko bałwana Olaf'a i jeżeli dobrze pamiętam Svena czyli postacie komediowe tego filmu.

Też zaczynają chodzić pogłoski że plakaty które pojawiły się w sieci kilka tygodni temu tak naprawdę nie były totalnymi fake'ami tak jak wielu z nas myślało.
Sama kompozycja plakatów była stworzona przez fana, ale Anna i Elsa mają podobno właśnie tak wyglądać. Tą teorię potęguje też fakt że na stronie Facebook studia Disney pojawił się nowy obrazek na których widzimy dokładnie te same wektory z plakatu na innym tle.
Sama niestety nie miałam okazji zobaczyć tego obrazka 'na żywo' gdy Disney go opublikował na FB, ale podobno tak szybko jak się obrazek pojawił, równie szybko zniknął. Do końca dlatego nie wiadomo już czy ufać temu wektorowi czy też nie. Możliwe że ludzie prowadzący konto facebook nie mieli pojęcia że jest to ilustracja zrobiona przez fana i użyli jej po prostu do promocji filmu bo wyglądała realnie. 
Czas pokaże i nie długo napewno przekonamy się o oryginalności obrazka gdy tylko wyjdą 'oficjalnie' oficjalne rysunki Anny i Elsy ;)

1 komentarz: