czwartek, czerwca 13, 2013

Jak Wytresować Smoka 2 - pierwsze zdjęcia

Wielu z nas czeka na kolejną część sagi o Czkawce i jego zaprzyjaźnionym smoku Szczerbatku która ma trafić do kin w połowie 2014 roku. 'Jak Wytresować Smoka' był chyba najlepszym filmem jaki Dreamworks wypóścił z pod swojego skrzydła. Nie ma w nim tyle toaletowego humoru, jest akcja, przyjemne postacie które da się lubić, jest dobra fabuła no i twist na końcu (bo nie oszukujmy się większość z nas nie spodziewała się że Czkawka straci kończynę w końcowych minutach filmu ;P).
Mówi się że Kung Fu Panda i Strażnicy Marzeń są filmami wyprodukowanymi z uczuciem, ale jak dla mnie losy Poe były bardzo dennym filmem (nie wiem, może dlatego że filmy o walkach wschodu nigdy do mnie nie przemawiały), a Strażnicy Marzeń mimo że byli dobrym filmem to czegoś im brakowało. Jack Mróz był interesującą postacią, antagonista Mrok też był ciekawym złoczyńcą bo był bardzo podobny do Jack'a, ale reszta postaci sprawiła że filmowi brakowało parę klepek.
Krudów jeszcze nie widziałam, jak dotąd obejrzałam pierwsze 40 minut i film zapowiada się nie źle, ale nie chcę chwalić filmu przed końcem dnia.
O reszcie filmów CGI Dreamworks nie będę się już wypowiadać bo dla mnie są jedną wielką klapą (głównie Rybki z Ferajny i Film O Pszczołach które nigdy nie powinny mieć miejsca).

A więc wróćmy do 'Jak Wytresować Smoka 2'. Akcja filmu będzie się rozgrywała kilka lat po pierwszych wydarzeniach. Pierwszą rzeczą która się rzuca w oczy to to że  bohaterowie będą o kilka lat starsi (Czkawka wyprzystojniał ;D).
Epicka bitwa będzie miała miejsce pomiędzy armią stu smoków kierowanych przez Czkawkę i Szczerbatka broniących górę smoków, przed  wielką armią nijakiego Drago Bloodfirst'a zwaną Dragon Hunters. Potężny Bewilderbeast połączy siły z Czkawką by pokonać Drago, ale ten ma własną tajemną broń, mianowicie ma on własnego bewilderbeast'a.
Oto i promocyjne fotki filmu:

Ciekawa jestem jak Big Hero 6 Disney'a poradzi sobie przeciwko JWS2. Napewno dużo ludzi wybierze się do kin na kolejną przygodę Szczerbatka i Czkawki bo większość z nas ma jednak dobre wspomnienia z pierwszej części. Oczywiście BH6 też przyciągnie dużą rzeszę fanów studia Marvel. Rok 2014 zapowiada się ciekawie pod względem filmów animowanych :)

3 komentarze:

 1. Yaay, już nie się nie moge doczekać :D
  Uwielbiam to.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oglądam to często ; D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. JWS jest naprawdę bardzo dobrym film, trzeba przyznać że Dreamworks się postarał, oby i druga część dorównała jedynce :)

   Usuń