sobota, maja 04, 2013

Mała Syrenka na Blu Ray i krótki filmik z Myszką Mickey Croissant de Triomphe

Trochę późny post, gdyż sama nowinka wyszła już kilka tygodni temu, ale dla tych którzy nie siedzą 24 godzin na dobę na Disneyowskich stronkach, a też interesują się w miarę tym tematem postanowiłam napisać tę notkę :)

Kilka już ładnych miesięcy temu (w lato bodajże) pisałam że Mała Syrenka Disney'a zostanie wypuszczona do kin w 3D tej jesieni. Niestety Disney zmienił trochę swoje plany i Mała Syrenka wyjdzie od razu na płytach DVD,Blu Ray i Blu Ray 3D.
Mała Syrenka Diamentowa Edycja zwiastun
Film ma ukazać się w sprzedaży w Ameryce 1 października, pytanie teraz kiedy pojawi się w Europie.
Pozostaje nam tylko czekać na kolejne informacje :)
.

Chcę też się z wami podzielić pierwszym filmikem z serii nowych krótkometrażówek z Myszką Mickey  które ,według mnie, są warte uwagi.
W filmiku przeważa język francuski, ale prawda jest taka że nie trzeba rozumieć francuskiego aby pokapować się  o co chodzi gdyż tok akcji mówi sama za siebie :)

Croissant de Triomphe

Osobiście nie jestem wielką zwolenniczką odcinków z Myszką Mickey, ale uważam że ta krótkometrażówka była warta każdej sekundy tych 3 minut.
Animacja jest wykonana starannie techniką Flash'a dzięki czemu każdy ruch jest bardzo płynny, same postacie są narysowane w stylu bajek Disney'a z lat 20'stych i 30'stych z odrobinką nowego twistu.

Croissant de Triomphe jest owocem współpracy studia Disney z Paul'em Rudishem który pracował nad takimi znanymi serialami animowanymi jak Laboratorium Dextera i Atomówkami. Razem mają wydać 19 odcinków w których będziemy mogli obejrzeć przygody Mickey'go i spółki toczących się w takich  znanych miejscach jak: Nowy Jork, Tokyo, Santa Monica,Alpy,Wenecja i Pekin.
Znamy też nazwy dwóch kolejnych odcinków z tej serii, będą to Yodelberg i No Service.
Kolejne odcinki będą nadawane na kanale Disney Channel zaczynają 28 czerwca tego roku. Gdy tylko pojawią się w internecie dodam je dla tych którzy nie mają  kanału DC :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz