sobota, września 22, 2012

Sofia The First nowy serial Disney Junior

Nie wiem czy wiecie, ale na kanale Disney Junior będzie nowy program o tytule Sofia The First. Serial będzie o przygodach małej zwykłej dziewczynki o imieniu Sofia która nagle staje się księżniczką. Dziewczynka pozna Kopciuszka, Aurorę i resztę księżniczek w ich własnych osobach.
Historia brzmi trochę jak Kilala Princess, manga w której nastolatka poznaje księżniczki Disney'a których fanką była od małego.
Sofia będzie się uczyć w akademii księżniczek w której nauczycielkami będą dobre wróżki ze Śpiącej Królewny, Fauna Flora i Niezabudka.
W Ameryce serial będzie miał swoją premierę już w Listopadzie. Ostatnio wyszedł zwiastun dla serialu:


Jak widać bajka będzie dla małych dziewczynek, ale i tak uważam że fajnie wygląda, w końcu małe dziewczynki też powinny mieć księżniczkę w ich wieku,haha ;D To co mnie irytuje to tylko animacja, czemu nie mogli użyć Flash'a? D;  
Jestem naprawdę ciekawa jak serial zostanie przyjęty przez małe dziewczynki. Czy będzie takim sukcesem jak Kim Kolwiek na początku lat 2000? No cóż Kim Kolwiek (albo raczej Kim Possible) był serialem z jajkami, teraz ciężko o takie baje w telewizji (nie licząc genialnego MLP oczywiście).
Sofia z Kopciuszkiem ;D


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz