sobota, września 15, 2012

Animowane filmy Dreamworks 2012-2014

Chciałabym zrobić posta na temat filmów wytwórni Dreamworks których możemy się spodziewać w najbliższych latach. Oto i one:

2012:
Rise Of The Guardians: Premiera USA 21 Listoad 2012/ Polska Premiera jeszcze nie znana
Gdy zły duch Pitch opanowuje ziemię, nieśmiertelna drużyna bohaterów wkracza do akcji by chronić marzenia i niewinność dzieci na całym świecie.

2013:
The Croods: Premiera USA 22 Marzec 2013/ Polska Premiera nie znana
Komedia przygodowa która zabiera nas do ery Croodacious kiedy matka natura nadal eksperymentowała z fauną i florą

Turbo: Premiera USA 19 Lipiec 2013/ Polska Premiera nie znana
Ślimak ogrodowy pragnący być najszybszym ślimakiem świata który natrafia na coś co może pomóc mu w realizacji jego marzenia.

Mr. Peabody & Sherman: Premiera USA 1 Listopad 2013/ Premiera PL nie znana.
Film opowiada o chłopcu i jego psie z nie przeciętną inteligencją z IQ geniusza. Oboje muszą wkroczyć do akcji kiedy maszyna do podróży w czasie zostaje skradziona i ważne chwile w historii zaczynają się zmieniać.


2014:
Me and My Shadow: Premiera USA 14 Marzec 2014/ Polska nie znana
Film opowiada historię cienia o imieniu Dan który chce czegoś więcej od życia ale niestety los chciał że jest przyczepiony na dobre do człowieka o imieniu Daniel Grubb, spokojnego faceta któremu przygody nie są w głowie. Dan zostaje zmuszony objąć kontrolę nad Danielem. Razem wyruszają na przygodę w poszukiwaniu złego cienia który chce doprowadzić do rebelii której celem jest świat rządzący przez cienie a nie ludzi. Podczas ich wspólnej przygodny oboje uczą się jak ważni są oni dla siebie na wzajem.
Jak Wytresować Smoka 2: Premiera USA 20 Czerwiec 2014/ PL premiera nie znana
Druga część hitu Dreamworks o przygodach Czkawki i jego smoka Szczerbatka.
To by było na tyle :) Jak jakieś nowe informacjje na temat poszególnych filmów wyjdą to oczywiście napiszę o wszelkich nowościach^^ To jest taki overview żebyscie wiedzieli czego możemy się spodziewać przez kolejne dwa lata :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz