niedziela, lipca 01, 2012

Love Hotels w Japonii

Japonia jest znana nie tylko za sushi, mangi,anime, syndrom kawaii,karaoke, historię i ich ciekawe style mody ale też za coś dość nie codziennego, Love Hotels czyli hotele miłości.
Jak może już zgadliście ludzie chodzą do tych hoteli bo to by odbyć stosunek płciowy. Zazwyczaj korzystają z nich prostytutki z klientami po 22 w nocy ale też przychodzą pary które chcą i może muszą się kryć po to żeby okazać sobie trochę miłości albo po prostu chcą się zabawić na inne sposoby niż zawsze;)

W tych hotelach nie da się rezerwować miejsc, tam się po prostu wchodzi i po udanej imprezie wychodzi.

Hotele są tak zaprojektowane że nikt nie może cie podejrzeć. Hotele miłości mają mało okien a te które są maja bardzo małe okienka. Styku z personalem tez się nie ma, jest po prostu automat w którym płacisz i który wydaje ci pieniądze. Wejścia i wyjścia też są zakamuflowane. Ogólnie tych hoteli nie zobaczy się w centrum miasta, zawsze sa trochę na uboczu.

Te droższe hotele są bogato ozdobione. Dekoracje są bardzo różne, często motywem sa postacie anime oraz z innych amerykańskich filmów.
Są też obracające się łóżka, sufitowe lustra, maszyny karaoke (a jak inaczej), i efekty świetlne.  Hotele są też wyposażone w przeróżne seks zabawki oraz oczywiście środki do zabezpieczenia się, typu kondomy.
Hotele miłości wyglądają dość specyficznie a nawet bym powiedziała ciekawie i kreatywnie. Często są budowane na styl europejskich zamków czy statków kosmicznych.

Love hotele wnoszą bardzo dużo pieniędzy do ekonomi Japońskiej. Japonia zarabia na nich nawet do 4 trylionów jenów rocznie, dwa razy więcej niż rynek anime.

W tej chwili po za Japonią, Australia i Nowa Zelandia też zaczęła budować własne hotele miłości.
A wy, co uważacie, czy tego typu miejsca są naprawdę potrzebne? Jak dla mnie to to prawie brzmi jak burdel tylko że przychodzi się z prostytutką a nie że jedna już na ciebie czeka ;D Co prawda to też jest dobre ze względu na normalne pary które chcą uprawiać miłość ale nie mogą z powodu rodziny czy innych spraw,hmm :/
Nie które pokoje mają ciekawy wystrój, prawda? :3

2 komentarze:

  1. Japończyki mają fantazje! Myślę, że to świetna sprawa; )
    Oni przecież w takich klitach ciasnych mieszkają z cienkimi ścianami - a to zawsze jakieś urozmaicenie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Też tak uważam! :) Lepsze to niż żeby młodzież chowała się po krzakach więc ja jestem jak najbardziej za tym. W tych hotelach są też wszelkiego rodzaju zabezpieczenia co się chwali^^
    Jak dla mnie to takich miejsc powinno być więcej! :D

    OdpowiedzUsuń